Suaugusiųjų konsultavimas

Kad ir kaip sunku būtų buvę vakar, visada gali šiandien pradėti iš naujo.“ Buda 

Gyvenime žmogui tenka patirti daug sunkumų: skausmą, neapibrėžtumą, išsiskyrimą. Yra dalykų, kurių pakeisti negalime, juos tenka priimti ir tiesiog su jais išbūti.

Gera žinia yra tai, kad mūsų sunkumų priežastis dažnai būna praeityje padarytos išvados apie save, apie pasaulį, nors tiek jis, tiek mes pasikeitėme. Kiekvienas iš mūsų turime visus reikiamus atsakymus į klausimus, kylančius mūsų gyvenime. Tačiau įprasti elgesio modeliai, iš ankstyvos vaikystės perimtas požiūris į pasaulį, aplinkinių spaudimas, žiniasklaidos įtaka ir kt. kartais mums trukdo atrasti save, atpažinti savo vidinius resursus, priimti sau tinkamus sprendimus, ir surasti savo kelią gyvenime. Atpažinti savo nuostatas ir elgesio modelius, kurių pasėkoje vis susiduriam su analogiškomis problemomis yra vienas svarbiausių žingsnių į autentišką gyvenimą.
Psichologinis konsultavimas skirtas žmonėms, norintiems įveikti jų gyvenime iškilusius sunkumus, bei įgyti gebėjimų tvarkytis su panašiomis problemomis ateityje.

Suaugusiųjų psichologinio konsultavimo metu pagrindinis darbo įrankis yra pokalbis. Iš išorės, tai primena dviejų žmonių pokalbį, tačiau konsultacijos metu vyksta įvairūs procesai: klientas dalijasi savo išgyvenimais, psichologas atspindi tai ką girdi, kaip mato, kaip jaučia kliento problemą, užduoda tikslingus klausimus. Tokiu būdu kartu su klientu siekiama suprasti jo problemų priežastis, pažiūrėti į gyvenimą kitu kampu, atrasti savo vidinius resursus problemoms įveikti. Sunkumams įveikti kartais užtenka kelių pokalbių, kartais reikia kelių mėnesių. Kai kuriais atvejais su klientu iš anksto susitariama dėl bendros psichologinio konsultavimo trukmės. Įprastiniais atvejais su psichologu susitinkama 1 kartą per savaitę, konsultacijos trukmė 50 min.

Psichologinės konsultacijos teikiamos:

• išgyvenantiems emocines problemas (įvairias baimes, nerimą, nuotaikos sutrikimus ir kt.);
• patiriantiems tarpusavio santykių sunkumus (tarp tėvų ir vaikų, porų nesutarimai, smurtas šeimoje, santykių problemos tarp bendradarbių ir kt.);
• norintiems sustiprinti pasitikėjimą savimi;
• siekiantiems gilesnio savęs pažinimo;
• kylant sunkumams priimant sprendimus;
• išgyvenantiems krizines situacijas (netektis, skyrybas, sunkumus darbe ir kt.);
• sprendžiant problemas, susijusias su adaptacija naujoje aplinkoje;

konsultacijos informacija

Sunkumams įveikti kartais užtenka kelių pokalbių, kartais reikia kelių mėnesių. Įprastiniais atvejais su psichologu susitinkama 1 kartą per savaitę.

Individualios konsultacijos trukmė – 50 min.

Psichologinės konsultacijos kaina (individualios): 25 -30 eurų.

Konsultacijos vykdomos ir  nuotoliniu būdu, naudojant Zoom, Messenger ar kt.

 

Konsultuojant užtikrinamas kliento konfidencialumas.

Reikia pagalbos?

Užsisakykite konsultaciją ir susisieksiu su Jumis!